Spektakl Cyberbaja i Słoneczniki na dnie szafy to historia dwóch chłopców próbujących odnaleźć siebie w nowoczesnym, pełnym nowej technologii świecie.

Jak to zrobić, czy komputery całkiem zastąpiły nam drugiego człowieka.

Czy obecnie mamy jeszcze czas na zwykłą (może niezwykłą ;) ) zabawę na świeżym powietrzu przy użyciu tylko i wyłącznie własnej wyobraźni? Razem szukamy odpowiedzi.

 

Jedną z nich może być cyrk. Kto nie lubi oglądać tych niezwykłych i kolorowych widowisk, które często możemy zobaczyć w programach telewizyjnych prezentujących ludzkie talenty? A może by tak samemu spróbować swoich sił w żonglowaniu chustami, kręceniu talerzem, albo uniesieniu flowersticka ? Po każdym spektaklu zapraszamy naszą widownię do wspólnej cyrkowej zabawy, która ośmieli wszystkich, nawet tych najbardziej poważnych :).

 

Ale czym byłaby dobra zabawa bez odrobiny tajemnicy? Magia i iluzja to także elementy pojawiające się w naszym spektaklu. Kto nie chciałby spróbować swoich sił jako magik?

My możemy, bo w trakcie naszej pospektaklowej zabawy zdradzimy rąbek iluzjonistycznej tajemnicy. Razem nauczymy się sztuczek, które wprawią w zdumienie nawet tych najstarszych członków naszych rodzin.

 

TEATR, WARSZTATY CYRKOWE

I PRAWDZIWA ILUZJA RAZEM?

CZY TO MOŻLIWE?

 

TAK, TO JEST MOŻLIWE.

W TE FERIE,

TE WSZYSTKIE ATRAKCJE RAZEM;

TYLKO Z TEATREM PLANETA M.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły:

biuro@teatrplanetam.pl

tel. Iwo 792 571 673

Magda 882 173 083

Jedną z nich może być cyrk. Kto nie lubi oglądać tych niezwykłych

i kolorowych widowisk, które często możemy zobaczyć w programach telewizyjnych prezentujących ludzkie talenty?

A może by tak samemu spróbować swoich sił w żonglowaniu chustami, kręceniu talerzem, albo uniesieniu flowersticka? Po każdym spektaklu zapraszamy naszą widownię do wspólnej cyrkowej zabawy, która ośmieli wszystkich, nawet tych najbardziej poważnych :).

 

Ale czym byłaby dobra zabawa bez odrobiny tajemnicy?

Magia i iluzja to także elementy pojawiające się w naszym spektaklu.

Kto nie chciałby spróbować swoich sił jako magik?

My możemy, bo w trakcie naszej pospektaklowej zabawy zdradzimy rąbek iluzjonistycznej tajemnicy. Razem nauczymy się sztuczek, które wprawią w zdumienie nawet tych najstarszych członków naszych rodzin.

KONTAKT

Teatr Planeta M

teatr słupsk, teatr, teatr dla dzieci słupsk, teatr dla dzieci