SPEKTAKLE

ZBAWIENIE

 

Zbawienie? Każdy go potrzebuje. Każdy go szuka, pragnie. Dziś zbawienie jest bliżej niż myślisz; czasem wystarczy wpisać odpowiedni login, hasło, zapisać się na kurs, zrobić komuś przelew na konto...

 

DOM

 

Dom powinien być miejscem bezpiecznym. Dom to schronienie, dom to ciepło, radość, przestrzeń, w której się rozwijamy, budujemy, możemy po prostu być. Być sobą i z sobą.

Czy zawsze? Wiemy, że nie.

GROP

 

 

Wkrótce...

DUSZY DNA

 

Monodram  inspirowany życiem i postawą moralną Ireny Sendlerowej - Sprawiedliwej Wśród Narodów Świata, ratującej żydowskie dzieci podczas II Wojny Światowej. Narażała własne życie by ratować życie innych.

 

 

BAJARKA MARYNIA

I GADAJĄCY KOGUCIK

 

Ciepłe, pełne łagodności przedstawienie

o tolerancji, przyjaźni, o wartości opowiadania, uważności oraz dzieleniu się swoją legendą

z drugim człowiekiem.

BAJKI 

PAN BAJ I ZACZAROWANA KATARYNKA

 

Spektakl o zagubieniu w pośpiechu współczesnego świata. Swoisty moralitet podany w subtelny, urokliwy sposób, zamknięty w małej, pełnej wdzięku formie.

MORSKIE OPOWIEŚCI

 

 

Morskie opowieści to historia o Usteckiej Syrence i Rybaku Mistralu. Legenda, którą nie wszyscy znają, związana jest z Pomorzem, oraz dziejami miasta Ustki.

 

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

CYBERBAJA

I SŁONECZNIKI NA DNIE SZAFY

 

Max i Mieszko chłopcy z tego samego podwórka, ale z zupełnie dwóch różnych światów. Cyberprzestrzeń, komputery i gry, a drugiej strony świat wyobraźni, zrobione własnoręcznie zabawki i tysiąc pomysłów na minutę.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Czytaj więcej

ĆMA. PANNA MONROE.

 

Kim była tak naprawdę ikona seksu? Bo tak ją postrzegamy zazwyczaj - jako ikonę seksu.

Niestety nawet nie kina, lecz seksu właśnie, seksapilu i głównie kobiecej urody. Niedoścignionej, owszem, ale jednak to dość powierzchowny komentarz w kontekście człowieka.

Czytaj więcej

BAJKI

SPEKTAKLE

SARA MYSKA

 

Sara mieszka w kartonowym pudełku, bezpiecznym i ciepłym. Jednak jak każda dorastająca myszka, musi pewnego dnia stawić czoło zewnętrznemu światu i zobaczyć co znajduje się poza pudełkiem. Czy Sara okaże się wystarczająco odważna i samodzielna?

Czytaj więcej

Teatr Planeta M