Tanie felgi do Audi i BMW i VW 17 cali ZapewniająTanie felgi do Audi i BMW i VW 17 cali. Zapewniają jednak doskonałą jakość jazdy. Okaże się, czy 17-calowy silnik może dorównać jakości jazdy. Jeśli chodzi o inne funkcje zapewniające wygodę, wszystkie listwy Hexa mają przyciemnione reflektory projekcyjne, wszystkie cztery elektryczne szyby, podwójne poduszki powietrzne, ABS z EBD, CBC itp. Oprócz XE, wszystkie inne listwy mają także 7,0-calowy system multimedialny z ekranem dotykowym wraz z Android Auto. Dostępna jest opcja pojedynczego silnika - 2,2-litrowy DICOR. Ten silnik wysokoprężny jest dostępny w wersji o niższej mocy 148 KM / 320 nm z XE, podczas gdy inne wykończenia osiągają 154 KM / 400 Nm. Tylko XE otrzymuje 5-biegową manualną skrzynię biegów, podczas gdy inne mają 6-biegową jednostkę. Dostępny jest również automat 6-biegowy. Tata oferuje również opcję 4 × 4 w kombinacji XT i manualnej. Oprócz XM wszystkie inne listwy można zamówić w konfiguracji sześcio lub siedmioosobowej. XM można przynieść tylko w formie siedmioosobowej. Mówiono, że Hexa zostanie wycofana po wprowadzeniu siedmioosobowego pojazdu Harrier. Jednak Tata wyjaśniła, że ​​Hexa pozostanie i najprawdopodobniej również usunie normy emisji BS-VI. Uzyskaj aktualne ceny akcji z BSE i NSE oraz najnowszego portfela funduszy inwestycyjnych NAV, oblicz swój podatek za pomocą kalkulatora podatku dochodowego, poznaj najlepszych na rynku, najlepszych przegranych i najlepsze fundusze akcyjne. Polub nas na Facebooku i śledź nas na Twitterze.

BMW M340i Touring ma kolejną sesję zdjęciową, która zbiegnie się w czasie z nadchodzącą premierą rynkową w listopadzie 2019 r. W przyszłym miesiącu modele Sedan i Touring będą również dostępne w wersji BMW M340i First Edition. Limitowana do 340 jednostek w każdym przypadku, pierwsza edycja będzie zawierać szczególnie kuszące cechy konstrukcyjne i wyposażenie. Piękna wycieczka BMW ma dziś najmocniejszy sześciocylindrowy silnik, oprócz pełnych modeli M. Sześciocylindrowa jednostka o pojemności 3,0 litrów wytwarza moc 374 KM, wystarczającą do pokonania BMW M340i Touring od 0 do 100 km / h w 4,5 sekundy. Z wbudowanym systemem xDrive. Podwójny układ wydechowy z podwójną rurą wydechową zawiera dwa benzynowe filtry cząstek stałych, dzięki czemu BMW M duo może spełnić wymagania normy emisji spalin Euro 6d-TEMP. Nowe BMW M340i Touring standardowo jeździ na 18-calowych obręczach kół ze stopów lekkich wykonanych na zamówienie z oponami o różnych rozmiarach, mierzącym 225/45 R 18 z przodu i 255/40 R 18 z tyłu. Podobnie 19-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich w trzech wersjach można znaleźć na liście opcji wraz z 19-calowymi obręczami kół BMW Individual ze stopów lekkich, również z oponami o różnych rozmiarach. Opcjonalnie dostępne są również opony o wysokich osiągach do 19-calowych kół ze stopów lekkich M. Wewnątrz standardowe wyposażenie obejmuje sportowe fotele kierowcy i pasażera z przodu, obite specjalną kombinacją Sensatec i Alcantara z kontrastowym pikowaniem w kolorze niebieskim. Ponadto M340i jest wyposażony w skórzany układ kierowniczy M, podsufitkę BMW Individual w kolorze antracytowym, pedały M, specyficzne dla M dywaniki podłogowe i wewnętrzne listwy ozdobne z aluminium Tetragon z listwami akcentującymi w wykończeniu Chrome w kolorze perłowym. BMW M340i First Edition. BMW M340i First Edition będzie dostępne zarówno w wersji Sedan, jak i Touring i oferowane na wybranych rynkach - w tym we Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii, Skandynawii, Belgii, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Korei Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Kanadzie, Meksyk i Brazylia. Limitowana seria 340 jednostek w każdej wersji modelu będzie oferowana z wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem i wyposażeniem.

Jeśli szukasz efektownych i atrakcyjnych kół, możesz uzyskać listę sklepów, które mogą zaoferować Ci tanie, efektowne koła na rynku. Jednak zaleca się kupowanie wysokiej jakości kół, abyś mógł cieszyć się bezpieczną jazdą samochodem. Koło niskiej jakości może nie wytrzymać długo. Bardzo ważne jest sprawdzenie konkretnych atrybutów kół. Pomoże Ci to wybrać odpowiednie koła do swojego pojazdu. Profesjonalny kierowca szuka lekkich kół, aby mogli cieszyć się maksymalną prędkością. Kierowcy wyścigowi szukają kół, które mają najlepszą szerokość do ekstremalnej przyczepności. Jeśli szukasz pojazdów, z których możesz korzystać przez wiele godzin, wybierz wytrzymałe koła do swojego pojazdu. Może także pomóc cieszyć się płynną jazdą. Dlatego powinieneś poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z funkcjami różnych kół, abyś mógł znaleźć najlepsze dla swojego pojazdu. Felgi aluminiowe są drogie w porównaniu z innymi felgami, ponieważ oferują ogromną gamę korzyści. Są również lekkie. Dlatego możesz cieszyć się lepszą prędkością i przebiegiem gazu. Z drugiej strony stalowe felgi są bardzo cięższe. Powinieneś wybrać go tylko dla cięższych ciężarówek i pojazdów. Pamiętaj o tych wszystkich doskonałych wskazówkach, aby wybrać najlepsze koła samochodowe.

Jesteśmy w Namibii, aby poprowadzić odrodzonego Defendera - najbardziej kultowego Land Rovera ze wszystkich, który powrócił do współczesnego awatara. Nowy Defender, który trafi do sprzedaży w tym roku, ma duże buty do wypełnienia i znakomitą spuściznę. Od momentu powstania jako Land Rover z Serii 1 ponad 70 lat temu, Defender wywołuje poczucie przygody jak żadna inna 4x4. Jest to pojazd z wyboru do wypraw między kontynentami, operacji wojskowych w strefach konfliktu i dla każdego, kto ma ochotę odkrywać najbardziej odległe regiony świata. I nie staje się bardziej odległy niż felgi aluminiowe Namibia, stosunkowo nieznany i niezbyt odwiedzany kraj z populacją zaledwie 2,7 miliona ludzi, rozpiętą na obszarze wielkości jednej czwartej Indii. Jest to drugi najmniej gęsto zaludniony kraj na świecie i ma surrealistyczne poczucie pustki.

Może być konieczne skręcenie w celu zwolnienia kabla, ponieważ mogły one być dość mocno zaciśnięte. 3. Przed kontynuowaniem procesu należy sprawdzić szczelność i pęknięcia. Akumulatory samochodowe tracą kwas i mogą powodować korozję reszty elementów silnika. Jeśli zauważysz pęknięcia lub wycieki, akumulator należy wymienić. 4. Kable i zaciski mogą również mieć pęknięcia wzdłuż okablowania. Można je łatwo wymienić na nowe części. 5. Jest to część, w której do czyszczenia akumulatora potrzebny jest podstawowy artykuł gospodarstwa domowego: soda oczyszczona. Stosunek zmieszania sody oczyszczonej i gorącej wody w małym pojemniku wynosi 1:17. Zwykle jest to łyżka sody oczyszczonej i kubek gorącej wody. 6. Następnie nadszedł czas na szorowanie i czyszczenie. Szczoteczka do zębów byłaby idealna do tego procesu, aby twoje ręce nie miały kontaktu z akumulatorem. 7. Zanurz szczoteczkę do zębów w mieszaninie sody oczyszczonej i gorącej wody, a następnie wyszoruj osad. Zwykle zaciski i słupki kablowe zawierają najwięcej elementówi będzie wymagał maksymalnej ilości czyszczenia. 8. Po usunięciu całej korozji absolutną koniecznością jest spłukanie sody oczyszczonej i poluzowanie korozji zimną wodą. 9. Akumulator musi być całkowicie suchy przed wymianą kabli i zacisków, aby uniknąć zwarcia systemu. Obejmuje to elementy elektryczne, takie jak akumulator oraz elementy mechaniczne, takie jak koła, opony i części silnika.

Top